Hakkımızda

Hakkımızda

Öz Kardeşler, İş Makinaları, El Aletleri ve İnşaat Yapı Malzemeleri vb. bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Sektörlerindeki tecrübesi ve hızlı hizmeti ile firmamız, müşterilerinin her türlü taleplerini eksiksiz karşılamaktadır.


Öz Kardeşler, Hırdavat, endüstriyel inşaat makineleri ve malzemeleri ve iş güvenliği ekipmanlarının toptan ve perakende satış hizmetleriyle her müşterisinin memnuniyetini gözetmektedir.

Vizyonumuz

Doğruluk ve dürüstlüğü temel ilkemiz olarak benimseyip, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürün kalitesinde ki çıtayı sürekli yükseltmek, firmamızı alanında önemli bir oyuncu yapma yolunda emin adımlarla ilerletmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Hırdavat, endüstriyel inşaat makineleri ve malzemeleri ve iş güvenliği ekipmanlarının toptan ve perakende satışını gerek duyulan hizmet desteğini de sunarak uluslararası standartlarda gerçekleştirmek. Tedarikçisi olduğumuz işletmelerin beklentilerini rekabet şartlarını da dikkate alarak en iyi şekilde karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak. firmamızın tüm çalışanları ile birlikte, müşterilerimizi kaliteli ve sağlam ürünlerle buluşturarak memnun etmek, Bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Tüm faaliyetlerimizde, verilen sözleri tutarak, iş ahlakından ödün vermeden, samimiyetle çalışarak değer yaratmak ve bu değeri en iyi şekilde müşterilerimize sunmak.